[ Odevi.Org ]

  • 
  • 
  • 


7
Okunma
739
Cevap
2
Soru :

Meslek seçimi

bilgisayar öğretmenleri gelecekteki durumu ve geleceğe aydınlık mı
Bölüm: Bilgisayar
Durum: Çözüldü
Tarih: 3 yıl önce
0 kişi takip ediyor

Cevap Ver

Verilmiş Cevaplar


En İyi Cevap
33 yıl önce # Cevap : Öğretmenlik toplumlar varolduğu sürece en önemli mesleklerden biri olmaya devam edecektir. Toplumu şekillediren bir meslektir. Her ne kadar bizim ülkemizde şimdilik hakettiği değeri görmese en önemli ve en güzel mesleklerden biridi. 

Ayrıca aşağıdaki eke senin için meslek seçimi hakkında hazırlanmış bir sunum ekliyorum.. Başarılar.

Sunum İçeriği

0 kişi beğendi
33 yıl önce # Cevap : Çağımız bilgisayar çağı olması nedeniyle tüm ilkokul - lise üniversite bilgisayar derleri verilmeye başlanmıştır, buda bu branşta iş olanağının arttığı vede dahada artacağı anlamına gelmektedir, aunı zamanda burdan mezun öğrenciler Üniversitelerde öğretim üyesi olarakta kalabilmektedirler, çağın bilgisayar çağı olması nedeniyle tercih edilebilir bir meslek olduğunu düşünüyorum, ayrıca kızımda bu bölümü okuyor, 

Bölümün temel amacı, bilgisayar ve diğer bilgi teknolojileri konusunda lisans eğitimi vererek ilköğretim okullarında görev yapacak bilgisayar öğretmeni adaylarına öğretmenlik mesleğine ilişkin ihtiyaç duyulan bilgi, beceri ve tutumları kazandırmaktır.

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü mezunları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı devlet ve özel statülü okullarda öğretmen, öğretim teknoloğu, formatör öğretmen ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde akademisyen olarak çalışabilirler.
0 kişi beğendi

Benzer SorularHareket Dökümü

Online Üyeler

Ayarlar
Bu bölüm hazırlanıyor..

Birşey Unutmadın mı ?

Bizi sonra tekrar bulmak için sitemizi aşağıdan beğenmelisin