[ Odevi.Org ]

  • 
  • 
  • 


15
Okunma
264
Cevap
4
Soru :

Bir kız hangi tür erkeklerden hoşlanır

sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim
har baktığında beni göre bilmen için
sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde göz yaşlarını yağmur olup silebilmek için sana sen kadar yakın olmak isterdim ki benim sevdiğim kadar sende svgimi anlayabilesin diye
Bölüm: Edebiyat
Durum: Çözüldü
Tarih: 9 ay önce
1 kişi takip ediyor

Cevap Ver

Verilmiş Cevaplar


En İyi Cevap
09 ay önce # Cevap : Öncelikle kadınlar ne kadar güçlü görünseler de, içlerinde korunmayı bekleyen bir çocuk vardır ve haliyle onu kollayıp koruyacak güçlü erkekleri severler.

Buradan anlaşılan fiziki güç olmasın sadece, duygusal yönden güçlü olan erkeklerde bu gruba dahildir. Erkek arkadaşlarının yanında kendilerini güvende hissetmek isterler.

Peki bu konuda onun nasıl kalbini çalacaksınız?

Yanınıza olduğu zamanlarda, kelimelerinizle onun güvende olduğunu hissettirin. Örneğin; iş yerinde olan bir problemi sizinle paylaştığında, ‘’hayatım ben senin yanındayım ve her ne karar alırsan seninleyim’’ dediğiniz takdirde, bu karşı tarafı inanılmaz derecede motive edecektir.

Duruşunuz, tavırlarınız, hal ve hareketleriniz size özel olmalı.Lider erkekler, her kadının gönlünü çalandır. Bir ortamda konuşurken; gözler ona çevrilir, söyledikleri, anlattıkları can kulağıyla dinlenir. Lider bir erkek arkadaşları olmaları, bayanların gururlarını okşayacaktır.

Karar verirken sözü dinlenen, espri yaparken herkesi güldüren, bir organizasyon için planlamayı yapan bu erkek fazlasıyla dikkat çekici olduğundan, kadınlar da hoşlanırlar.Kızlar karar verme konularında, bazen hatta çoğu zaman iyi değillerdir. Beraber alışverişe çıktığınızı düşünün. İki kıyafet arasında kalan bir bayanı, siz erkek arkadaşı kararınızı ortaya koyarak onun karar vermesini yardımcı olabilirsiniz.

Buradaki asıl durum şudur; kız arkadaşınız hangisini beğendi? Hangi renk onun favori rengi ya da hangisine daha çok ihtiyacı var?

Bu sorulara cevap verip, nokta atışı yapan kararlı bir erkekseniz, şanslısınız.

Kızlar, çabuk karar veren erkekleri severler. Bir mekana gideceksiniz ve kız arkadaşınız karar veremiyor. Hemen kararlı tavrınızı gösterin ve mekanınızı seçin ve o da size bir kere daha aşık olsun.

Siz yol gösteren olursanız, inanın her şey daha güzel olacaktır.Çocuklarla vakit geçiren, çocukları seven, çocukların dilinden anlayan erkekler, kızların içindeki anaç duyguları tetikledikleri için, size olan bakış açıları olumlu yönde ilerleyecektir.

İyi bir eş, iyi bir baba, iyi bir sevgili olmak, bayanların her zaman aradıkları bir nimettir. ‘’İşte benim erkeğim’’ diyecekler ve her daim sizinle güzel vakit geçireceklerdir.Mutfakta harika yemekler yapan bir erkek, hangi bayanın gönlünü fethetmez ki! En iyi aşçıların erkekler olduğu konusunda bir gerçek olduğunu unutmayalım.

Bir kızın asla hayır diyemeyeceği; salata, makarna çeşitlerini, o sizi izlerken hazırlayabilir, ikiniz birlikte yemekleri hazırlayabilirsiniz.

Kız arkadaşınız sizinle gurur duyacak ve sizi çevresindekilere gururla anlatacaktır. Kızların kalbine giden yol, sizin yemeklerinizden geçer.Eğlenceli ve komik erkekler. Nasıl göründüğünüz, gözünüzün rengi, kaşınızın şekli, hiç önemli değildir. Zeki espriler yapan, kızları güldüren erkekler her ortamda fazlasıyla dikkat çekenlerdir. Espri yeteneğinin doğuştan gelen bir yetenek olduğunu düşünebilirsiniz.

Kim demiş sonradan kazanılmıyor, diye. Kendiniz gibi olun ve çevrenizdeki komik durumları eğlenceli ve kelimelerin içinde kaybolmadan espri bir dille anlatın.Ata Demirer gibi sempatik olun, Cem Yılmaz gibi kaliteli espriler yapın. Recep İvedik tarzı her kızın hoşuna gitmese de, onun karakterini beğenen kızlar da olacaktır. Bu kadar ünlü olmanıza gerek yok, siz sadece eğlenceli olun. Eğlenceli olacağım derken, kendinizi rezil de etmeyin. Orası da ayrı bir mevzu.
0 kişi beğendi
8 ay önce hey maşllah

Hareket Dökümü

Online Üyeler

Ayarlar
Bu bölüm hazırlanıyor..

Birşey Unutmadın mı ?

Bizi sonra tekrar bulmak için sitemizi aşağıdan beğenmelisin