[ Odevi.Org ]

  • 
  • 
  • 


28
Okunma
659
Cevap
9
Soru :

Bir kişi aşık olduğunu nasıl anlar

Bölüm: Kimdir
Durum: Çözüldü
Tarih: 2 yıl önce
1 kişi takip ediyor

Cevap Ver

Verilmiş Cevaplar


En İyi Cevap
6210 ay önce # Cevap : GÖRMEDİĞİN HER SANİYE ÖZLERSİNN....
4 kişi beğendi
10 ay önce gordugum halde bile ozluyorum ama bn
10 ay önce haklısın
2192 yıl önce # Cevap : aşk, yaşayarak öğrenilir. hiç aşık olmamışsan, aşkın ne olduğu bilemezsin ancak aşıkların hallerini bilirsin. dışarıdan, görebildiğin kadarıyla bir fikrin olur ama anlayamazsın.

aşk, kendinden vazgeçmektir. sevdiğin kişinin yüreğinde, sözünde, nefesinde yeniden hayat bulmaktır. onun özünü kabullenip, o olmaktır.

aşk, bir sihirdir. etrafında dolaşan renkli yıldızlardan oluşmuş, gözle değil ancak gönülle görülebilen bir sihirdir. aşık olduğunda değişirsin. asla yapmayacakları yapabilir, her zaman yaptıklarından vazgeçebilirsin.

aşk, insana verilmiş en güzel hediyelerden biridir. yaşamın lezzetidir. varlığını, yaşadığını hissetmeni sağlar. sanki dünyaya geliş amacını bulmuşsundur. aşkın tadına varabilirsen, hediyenin değerini anlayabilirsin.

aşk bir yolculuktur. kendi yüreğinden başka bir yüreğe giden, zor ve çetin bir seyahattir. etrafında dikenli teller olan, zehirli sarmaşıklarla örülmüş bir yolun içinde, yemyeşil ağaçları, renkli çiçekleri görebilme ayrıcalığıdır. bir gülü koklamak için, bacaklarını kesen tellerden geçmeye razı olursun. aşk, sonunda varılacak bir yer olmayan yolculuktur. güzel olan yolculuğun kendisidir.

aşk, kalbi acıtır. acıtır çünkü yokluğun en dayanılmaz halidir. sevdiğinin ellerini tutamadığın, gözlerine bakamadığın, sesini duyamadığın anlarda çektiğin ızdıraptır. yoksulluktur! kendini çaresiz, yalnız ve kimsesiz hissettirir çünkü sevdiğin yanında değilse, dünya bomboştur.

aşk, eninde sonunda biten bir duygudur. aşk değişir! kendini değiştirir. başka bir kılığa bürünür. sevgiye, nefrete, hiçliğe, öfkeye, dostluğa döner. aşk, finalde seni seçtiğin başka bir hisse emanet edip gider. gitmelidir çünkü sırada aşık olmayı bekleyenlerle buluşacaktır.

aşkı herkes kendince anlatır. aşk, kendini aşık olanda şekillendirir. kıvamını, lezzetini, değerini girdiği kalpte bulur. o yüzden ne kadar anlatsam da, aşk ancak yaşanınca anlaşılır.
15 kişi beğendi
10 ay önce Çok haklısın
712 yıl önce # Cevap : Onu görünce kalbin hıphızlı atıyorsa, onla konuşmaya çalışınca elin ayana dolaşıyor, saçmalamaya başlıyorsan. Onu düşünmeden yapamıyor hem onu görmeden yapamıyor hemde ölesiye korkup kaçıyorsan ona aşıksın demektir. :)
3 kişi beğendi
6110 ay önce # Cevap : Onu gordugunde kalp atislarin degisir yuzun kizarir elin titrer
4 kişi beğendi
6110 ay önce # Cevap : Garip garip hareketlerinden  veeee surekli birileriyle konusma ihtiyaci duymasindan
4 kişi beğendi
1610 ay önce # Cevap : seni güldürmek için uğraşıyorsa, sürekli görmek için bahaneler çıkarıyosa aşık oluyodur:)
1 kişi beğendi
13 hafta önce # Cevap : çılgın çocukkkkkkkkkkkk

0 kişi beğendi
07 ay önce # Cevap : karşısındaki kişi onla göz tems-asında , onunla ilgilenmesinde , onunla uğraşmasından anlaşılır
0 kişi beğendi
04 ay önce # Cevap : Aşık olduğunu, gerçek aşkı tadınca anlarsın..
0 kişi beğendi

Benzer SorularHareket Dökümü

Online Üyeler

Ayarlar
Bu bölüm hazırlanıyor..

Birşey Unutmadın mı ?

Bizi sonra tekrar bulmak için sitemizi aşağıdan beğenmelisin