[ Odevi.Org ]

  • 
  • 
  • 


37
Okunma
15132
Cevap
6
Soru :

Asia grup hediye kazandınız

Asia grup hediye kazandınız nedir? Asia grup telefonları. Gerçekten hediye veriyorlar mı?
Durum: Çözüldü
Tarih: 3 yıl önce
1 kişi takip ediyor

Cevap Ver

Verilmiş Cevaplar


En İyi Cevap
253 yıl önce # Cevap : Arkadaşlar bu tür gelen mesajlara inanmayın bunlar kişilerin duygularını kullanan çıkarcı kişilerin bir oyunudur, bu kişilere inanan bazı kişilerin internetteki yazılarını sizler için ekliyorum.

Bize de 1750 dgerinde tel.vs hediye ceki kazandiniz diye msj geldi.malesef dedem de inanip onaylamis 99 tl kargo ucreti odemis ama kutuda tel falan yok parfum saat yuzuk falan cikti o yuzden kimse kanmasinnnn.
1 kişi beğendi
363 yıl önce # Cevap : arkadaşlar banada mesaj geldi aradım adım soyadım ve adresimi biliyorlar şaşırdım. nerden kazandım diyorum kutuyu açınca görürsün diyorlar. hadi kutuda salatalık gibi şeyler çıkarsa deyincede şikayet edersin diyorlar. arkadaşlar inanmayalım bunlara ya ben bide bu ülkede ne kadar basit alenen dolandırıcılık yapıyorlar. millet olarak en kutsal dine tabiyiz ama dinimizin asla kabul etmediği sahtekarlıkları yapıyoruz yazıklar olsun.
2 kişi beğendi
213 yıl önce # Cevap : asia hukuk adıyla sms geldi 1750 tl değerinde telefon vs hediye kazandınız diye. ben de aradım bunların dolandırıcı olduğunu anladım tüm sözlerinden yalan konuştuklarını çıkardım tamam gönderin dedim ama kargoya gidip de 99 tl verip kargoyu almayacağım ve asia hukuku aradım internetten numaralarını buldum, sordum yalan olduğunu söylediler ve işlem başlattıklarını bildirdiler. siz siz olun böyle şeyleri sorgulamadan inanmayın. önce bir araştırın sonra para verecekseniz verin. zaten internetten arayınca hemen dolandırıcı oldukları ortaya çıkıyor
1 kişi beğendi
161 yıl önce # Cevap : Bu tür şeylere inanmayın.Dolandılırılsınız.
1 kişi beğendi
152 yıl önce # Cevap : Telinize hediye kazandınız diye bir mesaj gelirse inanmayı artık bu devirde babana bile güvenmiyeceksin
1 kişi beğendi
142 yıl önce # Cevap : evet tatlım
1 kişi beğendi
1 yıl önce nnnnnnnnnnnnnnnnn

Benzer Sorular

Çözüldü Grup Nedir
Çözüldü Asia gurup nedir


Hareket Dökümü

Online Üyeler

Ayarlar
Bu bölüm hazırlanıyor..

Birşey Unutmadın mı ?

Bizi sonra tekrar bulmak için sitemizi aşağıdan beğenmelisin